Pro prohlížení internetového obchodu GolfProfi používáte Internet Explorer 6 a starší. Pro využití všech funkcí internetového obchodu Vám doporučujeme aktualizovat na Internet Explorer 7 či 8 nebo přejít k jinému prohlížeči.

aktualizace Internet Explorer 7
aktualizace Internet Explorer 8
přejít na Firefox
přejít na Google Chrome
přejít na Opera

pokračovat se stávající verzí prohlížeče

filtr:
 

výpis a řazení

79 ks. produktů na stránce 1str. z6  
 
 
 
 
79 ks.
zobrazit produktů na stránce
  1str. z6  
 
str.
 
 

Golfové míčky s potiskem

Golfové míčky s potiskem jsou nejoblíbenějším golfovým dárkovým předmětem. Na GolfovePotisky.cz si můžete vybrat golfové míčky od všech světových golfových značek, na které vytiskneme Vaše jméno nebo logo. Golfový míček si tak na greenu vždy bezpečně poznáte.

Potisk golfových míčků

Potisk golfových míčků provádíme již od 36 ks. V případě firemního potisku logem Vaší společnosti garantujeme vysokou kvalitu potisku v zahraničí přímo u výrobců golfových míčků. Zvolte si vlastní text, fotografii nebo obrázek a my Vám ho kvalitně vytiskneme. Potisk golfových míčků je naší specialitou. Prohlédněte si naše již realizované golfové míčky s potiskem a nechte se inspirovat.

Velká kvalita a výhodné ceny potisku golfových míčků

Na golfový míček dokážeme vytisknout téměř nemožné. Minimální množství pro potisk je stanovený na 36 kusů. Čím více golfových míčků s potiskem u nás objednáte, tím nižší Vám dáme cenu. Máte rádi barvy? Nenechte se omezovat. Potisk golfových míčků je možný až pěti různými barvami zároveň.
Ukažte svým klientům, že Vám na nich skutečně záleží a zařaďte golfové míčky s potiskem mezi dárkové předměty Vaší společnosti.